Kwaterowanie na sesję egzaminacyjną

Dodano: 2014-08-25 22:01

Zgodnie z organizacją roku akademickiego 2013/2014 część 2 letniej sesji egzaminacyjnej dla studentów AGH została przewidziana w okresie od 1 września do 14 września 2014 r.

Obecni wakacyjni mieszkańcy MS AGH (nie dotyczy mieszkańców DS-12 Promyk) zainteresowani zakwaterowaniem w czasie sesji mogą kontynuować zakwaterowanie w aktualnie zamieszkałych domach studenckich do końca sesji.

Obecni mieszkańcy DS-12 Promyk, posiadający rezerwację miejsca w pokoju na rok akademicki 2014/2015 w DS-12 Promyk lub DS-13 Straszny Dwór, mogą kontynuować zakwaterowanie w DS-12. Pozostali mieszkańcy DS-12 powinni przekwaterować się do innego DS wyznaczonego do kwaterowania na sesję, najpóźniej do dnia 05.09 (piątek).

Studenci nie będący mieszkańcami MS, zainteresowani zakwaterowaniem w MS w okresie sesji, powinni się zarejestrować i złożyć w systemie informatycznym (https://akademik.agh.edu.pl/) wniosek sesyjny o przyznanie miejsca w DS.

Decyzje w sprawie przyznania miejsca będą na bieżąco wysyłane drogą elektroniczną na podany w systemie informatycznym adres e-mail.

Uprzejmie informujemy, że kwaterowanie studentów na część 2 letniej sesji egzaminacyjnej odbędzie się wg poniższego podziału:

Osoby podejmujące zakwaterowanie prosimy o zgłaszanie się do ww. domów studenckich w godzinach pracy administracji z ważną legitymacją studencką.

Kwaterowanie studentów na sesję egzaminacyjną odbywa się w godzinach od 8:00 do 15:00 w dni robocze.

Przypominamy, że przy zakwaterowaniu wymagane są: