Przejdź do dokumentu

Informacja o przypisaniu akademika

Dodano:

Informujemy, że wszystkim studentom, którzy otrzymali miejsce w domu studenckim MS, w terminie do 11 września i nie dokonali wcześniej rezerwacji pokoju, w dniu 12 września został przypisany konkretny akademik, w którym powinni się zakwaterować.

Wszelkie zmiany przypisanych akademików można dokonywać wyłącznie poprzez elektroniczną giełdę zamian, która dostępna jest w systemie https://akademik.agh.edu.pl/
Przypominamy również o możliwości dokonywania rezerwacji pokoju w obrębie przypisanego akademika. Rezerwacji można dokonać w systemie https://akademik.agh.edu.pl/

Ponadto, informujemy, że w dziale „Informacje dla studentów" pojawiły się „Informacje dotyczące rozdziału miejsc w domach studenckich MS na rok akademicki 2020/2021 dla kandydatów przyjętych na 1 rok studiów II stopnia w ramach rekrutacji wrześniowej”. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z dokumentem i składania wniosków o przyznanie miejsca.

Ze względu na obowiązujący stan epidemii, w tym roku po blokadzie kwaterowania (1 października, godz. 12:00) nie zostanie uruchomiona giełda zakwaterowań. Zmiana przypisanego akademika może nastąpić wyłącznie przed podjęciem zakwaterowania, poprzez giełdę skierowań. Osoby chętne zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Jednocześnie przypominamy o obowiązku zgłoszenia w systemie https://akademik.agh.edu.pl/ planowanego terminu podjęcia zakwaterowania.

Administracja MS AGH