Depozyty 2023

Dodano:

Drodzy Mieszkańcy MS,

Administracja MS uprzejmie informuje o możliwości pozostawienia depozytu na czas Igrzysk Europejskich oraz wakacji 2023 roku.

Depozyty zostaną zorganizowane zgodnie z poniższymi zasadami:

• w akademikach dyżurnych na czas Igrzysk Europejskich (DS3 AKROPOL, DS7 ZAŚCIANEK, DS8 STOKROTKA, DS14 KAPITOL, DS ALFA) depozyt będą mogli złożyć aktualni mieszkańcy tych DS oraz osoby, które otrzymały w nich miejsce na czas Igrzysk;
  • w Studenckim Centrum Konstrukcyjnym (za Klubem Studio) depozyt będą mogły złożyć osoby, które wykwaterują się z MS do 7 czerwca i nie zostają w MS w trakcie Igrzysk.

Depozyty organizowane są przez Uczelnianą Radę Samorządu Studntów AGH, która w najbliższych dniach przekaże mieszkańcom szczegółowe informacje (w tym terminy i godziny).