Terminy składania odwołań

W terminie od 1 do 14 lipca 2013 r. studenci będą mogli składać w systemie informatycznym elektroniczne odwołania w formie wniosków o:

• przyznanie dodatkowego miejsca dla małżonka lub dziecka
  • ponowne rozpatrzenie sprawy przy uwzględnieni dodatkowych szczególnych okoliczności
  • rozpatrzenie sprawy po terminie

Ostateczny termin składania w dziekanatach wniosków i kompletu wymaganych dokumentów został przesunięty na 24 czerwca 2013 (poniedziałek). Szczegółowe informacje znajdują się w harmonogramie przyznawania miejsc.

Rejestracja rozpoczęta

Rozpoczął się etap rejestracji i składania wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok 2013/2014 dla obecnych studentów AGH (studiów stacjonarnych I i II stopnia). Prosimy zapoznać się z dokumentami na podstronie "Informacje dla studentów".

Harmonogram przyznawania miejsc w domach studenckich dla osób, które w roku akademickim 2013/2014 rozpoczną na AGH studia stacjonarne I lub II stopnia zostanie opublikowany w terminie późniejszym.